Миючий засіб для посуду 5 л № 2
- 135 грн/шт - від 100 шт
Засіб для ручного миття посуду. Ефективно видаляє жир і в'їдаються харчові плями
Безпечні миючі засоби в століття технічного прогресу і нанотехнологій - велика рідкість. Виробники побутової хімії пропонують величезний вибір різних засобів для миття посуду, готових впоратися з будь - якими забрудненнями. Але, як відомо, змити миючий засіб досить важко. Як правило, на посуді залишається невидимий наліт, який вже точно не буде корисний для нашого
здоров'я
. Ми не помічаючи ніяких небезпечних змін завдяки невеликим кількостей шкідливих речовин, які надходять в наш організм. Але з часом вони накопичуються і можуть привести до самих неприємних наслідків.
Для того, щоб відмити посуд від самого миючого засобу, необхідно обполіскувати її під струменем води протягом 20 - 30 секунд. Легко уявити, як затягнеться процес миття посуду .
Замість цього ви можете скористатися недорогими і безпечними миючими засобами для посуду . При цьому ви не тільки вбережете своє здоров'я від наслідків «поїдання» миючого засобу, але заощадите час і гроші.
Ось як можна відмити будь - які забруднення без шкоди для здоров'я :
■ Жирну кухонний посуд краще мити з гірчицею, а потім споліскувати гарячою водою.
■ Пригоріла посуд легко очистити, насипавши на її дно сіль товстим шаром, і через кілька годин помити.
■ Посуд, в якій було тісто, сирі яйця, молоко, риба, оселедець, варення миють спочатку холодною, а потім гарячою водою.
■ Щоб видалити іржаві патьоки з емальованому посуду, її потрібно протерти ватним тампоном, змоченим в оцті.
■ видалити накип зі стінок емальованого посуду можна, прокип'ятивши в ній протягом півтора - двох годин воду, в одному літрі якій міститься п'ять столових ложок оцту.
■ Не можна шкребти дно підгорів емальованого посуду. Краще налити в неї трохи води з содою і залишити так на деякий час, після чого посуд легко відмиється.
■ Алюмінієвий посуд слід мити гарячою водою з невеликою кількістю мила і нашатирного спирту, який добре видаляє жирові речовини. Після цього посуд відразу ж прополоскати.
■ Якщо стінки алюмінієвого посуду потемніли, наліт можна видалити губкою, змоченою розчином столового оцту навпіл з водою. Після цього промити посуд теплою водою.
■ Крім того, почорнілу алюмінієву каструлю можна відмити, наповнивши її водою з трьома - чотирма столовими ложками оцту і давши покипіти протягом 10 - 15 хвилин.
■ Перш ніж мити сковороду, слід ретельно витерти жир паперовим рушником.
■ Щоб позбутися від накипу в чайнику, його потрібно наповнити водою, додати столову ложку питної соди, закип'ятити , потім обполоснути кілька разів теплою водою.
■ Щоб очистити ніж від іржі, треба протерти його лезо половинкою лушпиння головки.
■ Забруднені скляні пляшки легко відмити водою з протертим або дрібно нарізаною картоплею, або з його шкіркою. Після тривалого і сильного струшування пляшки споліскують чистою водою.
■ Пляшки і стакани добре відмиваються, якщо їх ввечері наповнити розчином оцту, а вранці вимити милом і добре прополоскати водою.
■ Скляний посуд стане прозорою, якщо її вимити в солоній воді, потім обполоснути в холодній.